Piedāvājumi

Krodziņa piedāvājumi:

Pilsētas viesiem lielākās kompānijās (no 12 cilvēkiem)

Līgatnes viesiem, kas ieradušies baudīt Līgatnes skaisto dabu un vēsturisko pilsētiņas burvību, pozitīvos iespaidus par pilsētas gaisotni un viesmīlību papildinās lieliska maltīte pašā Līgatnes sirdī – Vilhelmīnes dzirnavās, ieturot gardu un sātīgu maltīti mūsu āra terasē vai krodziņa mājīgajās telpās. Mūsu Menu kompānijām skatīt šeit, taču, ja piedavājums neatbilst Jūsu vēlmēm, labprāt sagatavosim piedāvājumu tieši Jums, ņemot vērā Jūsu vēlmes un ieteikumus. Savu ierašanos un vēlamo ēdienkarti lūdzam pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni, kas norādīts kontaktos.

 

Svinētājiem

Pie mums omulīgā un mājīgā gaisotnē varēsiet nosvinēt sev nozīmīgus svētkus – dzimšanas un vārda dienas, kristības, utt. Ziemas laikā mūsu telpās ir vieta 25 cilvēkiem, vasaras terasē – līdz 50 cilvēkiem. Klājam kāzu galdus un mielastus lielākām kompānijām – jūsu izraudzītās telpās vai sadarbībā ar mūsu partneriem – Līgatnes kultūras namu un Vienkoču parku. Piedalāmies pilsētu svētkos un  pasākumos ar izbraukuma virtuvi. Vilhelmīnes dzirnavas kopā ar Vienkoču parku piedāvā rīkot sporta spēles grupām līdz 500 dalībniekiem (teritorija,telšu vietas, ēdināšana). Arī šiem pakalpojumiem lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni, kas norādīts kontaktos.

 

Gardēžiem

Sadarbība ar Vienkoču parku piedāvājam paviesoties Gardēžu pļavā un brīvā dabā pie lielā saimes galda baudīt latviešu nacionālās virtuves ēdienus un baudīt Latvijas labāko alu un kvasu. Šeit jūs sagaida īsti latviešu ēdieni un tikai Latvijas laukiem raksturīgā noskaņa – garantējam, ka šeit jūs gūsiet gan garšas baudījumu, gan patiesu atpūtu brīnišķīgā Latvijas vietā! Katrs gardēžu pļavas viesis varēs nobaudīt trejdeviņus ēdienus, piestājot pie katra no 4 saimes galdiem – Latvijas novadiem! Gardēžu pļavas pasākumu organizējam grupām sākot no 25 personām! Par šo piedāvājumu lūdzam interesēties zvanot pa tālruni, kas norādīts kontaktu sadaļā, vai rakstot uz e-pastu vilhelmines.dzirnavas@gmail.com

 

Līgatnes Dabas taku apmeklētājiem

Dodoties vienreizējā pastaigā vai arī distanču slēpojumā – pa dabas takām, kur var vērot skaisto dabu un savvaļā mītošos dzīvniekus pēc garās pastaigas  vai slēpujuma gaidīsim Jūs pie mums krodziņā ar ataižu kuponu kuru iegūsiet Dabas taku i-centrā.